KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

HIP-HOP KIDS
Na zajęcia z Hip-Hopu zapraszamy wszystkie dzieci uwielbiające luz i dobrą zabawę, a także młodych miłośników muzyki Hip-Hopowej, gdyż będzie to nieodłączny element tych właśnie lekcji. Dzieci będą rozwijać tu poczucie rytmu, kształtować koordynację ruchową, uczyć się izolacji ciała oraz poznawać technikę tańca nowoczesnego. Na zajęciach stopniowo wprowadzane będą kroki Hip-Hopowe, od prostych, do tych wymagających większej precyzji i lepszych umiejętności.

ZAPISZ SIE


TANIEC TOWARZYSKI KIDS
Dziecięca sekcja tańca towarzyskiego to miejsce najwspanialsze dla tych młodych tancerzy, którym nauka na zajęciach regularnych nie wystarcza ? pragną błyszczeć w świetle jupiterów, zdobywać laury na największych parkietach świata.

Taniec towarzyski to niezwykłe bogactwo stylów, rytmów i nastrojów. To aż 10 tańców, z których każdy ma inny charakter i oddaje inne emocje. To między innymi dlatego jest tak lubiany przez tancerzy i każdy, kto choć raz zakosztuje nauki pozostaje z nim na zawsze.

ZAPISZ SIE


HIP HOP MŁODZIEŻ 
Na zajęcia z Hip Hopu zapraszamy młodzież lubiącą taniec oraz muzykę Hip-Hop-ową, chcących rozwijać się i poznawać tajniki tańców street dance?owych. Młodzież będzie kształtować tu poczucie rytmu, koordynację ruchową, sprawność fizyczną, uczyć się izolacji ciała oraz poznawać technikę i kroki tańca Hip-Hop. Niezwykle ważnym elementem będzie nauka zdrowej rywalizacji oraz samodyscypliny i konsekwencji, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu nie tylko w tańcu.

ZAPISZ SIE