KURSY DLA PAR

Hobby Towarzyski

Czy oglądałeś kiedyś program ?Taniec z Gwiazdami?? Te zajęcia są dla Ciebie.
Hobby Towarzyski, ten kurs dedykujemy wszystkim osobom, które chcą poznać podstawy tańców standardowych m.in. walca angielskiego, tango, quicstepa oraz latynoamerykańskich jak: cha-cha, samba, jive. Uczęszczając na zajęcia tańca towarzyskiego poprawisz ogólną sprawność fizyczną i koordynację ruchową, a przede wszystkim poczujesz dużo radości. Umiejętność poruszania się na parkiecie zwiększa wiarę we własne możliwości.

 Party Dance - Taniec Użytkowy

To kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w najróżniejszych rytmach aktualnie obecnych na naszych parkietach, niezależnie czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, studniówka czy dyskoteka.
Na popularność tańca użytkowego składa się: prostota, widowiskowość różnych obrotów, fantazyjnych figur, które przyciągają uwagę i podziw oglądających. Można go zatańczyć do każdej muzyki, technika ustępuje miejsca fantazji, a skomplikowane kroki -radości wspólnej zabawy. To świetna szkoła dla Panów w opanowaniu trudnej sztuki prowadzenia partnerki i zabłyśnięcia na parkiecie.


Salsa